Професія шиномонтажника: що входить в обов’язки (реклама)

Шиномонтажник – це фахівець, який займається обслуговуванням коліс транспортних засобів. До цього поняття входить безліч операцій, спрямованих на усунення несправностей, підготовку автомобілів до сезону.

Робота шиномонтажником дуже популярна. У буквальному сенсі це професія, яка не втратить своєї актуальності рівно до тих пір, поки використовуються колеса та покришки. Тому фахівці цієї сфери завжди зможуть заробити на шматок хліба та працевлаштуватися в будь-якому місті.

Особливості спеціальності

Головний обов’язок шиномонтажника полягає в ремонті та заміні автомобільних покришок. Додатково майстер може допомогти з такими маніпуляціями, як:

– балансування коліс;

– чорніння гуми;

– сезонна зміна шин;

– вулканізація;

– підкачування;

– відновлення цілісності матеріалу після порізів або проколів.

Цікаві вакансії пропонують власники СТО, автомобільних підприємств, шинних центрів. Переглянути актуальні в Києві вакансії можна на порталі безмежних можливостей пошуку роботи та підбору персоналу Jobs. Тут представлені численні варіанти, серед яких напевно знайдеться актуальна для вас робота шиномонтажником.

Серед ключових вимог, які пред’являють до спеціаліста, можна виділити наявність базових знань та практичних навичок. Досвід є великою перевагою для роботодавця. Дуже ціняться позитивні особистісні якості, до яких належать відповідальність, пунктуальність, порядність. Усе це вкупі дає великі шанси на вдале працевлаштування.

На що звернути увагу

Попри високу конкуренцію на ринку отримати бажане місце цілком реально навіть без спеціальної освіти й досвіду. Для багатьох роботодавців головними критеріями вибору є базові знання та практичні навички, бажання вчитися, вдосконалювати професійний рівень. Деяким фірмам потрібні майстри, які будуть поєднувати роботу шиномонтажника із суміжною спеціальністю, наприклад автослюсаря, механіка та ін.

Більшість пропозицій роботодавців орієнтована на повний робочий день, але є варіанти позмінної трудової діяльності. Серед базових переваг основна маса СТО визначає гідні умови роботи, встановлює конкурентоспроможну заробітну плату. Періодичність виплат обговорюється індивідуально: 1 або 2 рази на місяць, щотижня, щодня. На співбесіді уточнюється конкретна сума, нерідко пропонують формат 50% від вартості робіт.

На ринку праці можна знайти вакансії з бонусами: безплатне проживання, можливість отримання премій, прибавки до оплати в процентному еквіваленті. Системний моніторинг оголошень, складання грамотного резюме та якісна підготовка до співбесіди підвищать шанси на успішне працевлаштування.