Запорізьку амбулаторію за 11 мільйонів відремонтує фірма з орбіти “депутата-буряківця”

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 9 збирається замовити ТОВ “Ділайн інжиніринг” капітальний ремонт приміщення під сімейну амбулаторію за 11,7 мільйонів гривень.

Про це повідомляється в системі “Прозоро”.

Амбулаторія розташовуватиметься на вул. Товариська, 37-а. Це прибудова до житлового багатоповерхового будинку, де раніше знаходилося відділення комунальної стоматологічної поліклініки.

Сімейна амбулаторія буде обслуговувати жителів Бородінського мікрорайону. Тут працюватимуть 8 сімейних лікарів, попередньо обладнають лабораторію, маніпуляційний кабінет, денний стаціонар на 10 ліжок. Також в приміщенні розташують кабінет акушера-гінеколога.

Переможець закупівлі має капітально відремонтувати покрівлю, фасад та ґанки, комунікаційні мережі, також встановити пожежну сигналізацію. Виконати низку опоряджувальних робіт всередині приміщення.

Роботи мають завершити до 31 березня 2022 року.

Конкурентами ТОВ “Ділайн інжиніринг” на тенедері були ТОВ “Ронд” з вищою на 45 тис. грн ціною та та ТОВ “Співдружність Авіа Буд” з дешевшою на 780 тис. грн пропозицією. Останню фірму замовник відхилив через проблеми з документами.

ТОВ “Ділайн інжиніринг” належить Юрієві Величку, керівник – Олександр Нєкрасов. Раніше власницею фірми була Світлана Погрібна, яка також вказувалася уповноваженою особою ГО “Запорізька скеля”. Керівником та співзасновником цієї громадської організації є Олександр Онищенкодепутат Запорізької міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”.

За однією адресою з ГО “Запорізька скеля” раніше розташовувалася фірма Олександра Онищенка “ВТК Квант-плюс”  – м. Запоріжжя, Автопаркова, 10. Водночас “Ділайн інжиніринг” зазначало досвідом роботи підряд від “ВТК Квант-плюс”.

На цьому тенедрі з реконструкції приміщення під амбулаторію “Ділайн інжиніринг” надало документи про оренду офісу у “ВТК Квант-плюс” Онищенка.