Після скарг запорізьких голів ОСББ міськрада відзвітувала про ремонт сміттєвих баків 

Компанія з утилізації відходів «Вельтум-Запоріжжя» скаржиться на підпал, перевантаження та “безслідне зникнення” баків для сміття. 

Відповідна інформація опублікована на сайті Запорізької міської ради.

За словами представників компанії, в Запоріжжі з початку року згоріло 43 баки, ще три – викрали. 

Натомість компанія відновила більше 300 баків для сміття.

Головна причина псування контейнерів  – перевантаження через викидання будівельного сміття містянами. Баки не призначені для такого виду сміття. 

Через це пошкоджуються насамперед колеса контейнера. Ремонт коліс на одному контейнері коштує приблизно 1500 гривень. В день підприємство замінює колеса на 20-25 баках, тож виходить чимала сума збитків.

За словами начальниці господарського відділу підприємства “Вельтум-Запоріжжя” Ірини Лаврентьєвої, в них є спеціальна робоча бригада, яка працює на ремонтах щодня. Ця бригада виконує дрібні роботи з контейнерами, наприклад замінює колеса прямо на місці, а баки з більш серйозними пошкодженнями відвозять на ремонтні бази.

Нещодавно “Запорізький проєкт розслідувань” повідомляв про скаргу голів ОСББ на адресу міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та директора  «Вельтум-Запоріжжя» Ігоря Бурчака. Керівники будинків були незадоволені відмовами компанії ремонтувати чи замінювати пошкоджені контейнери для відходів.

У випадку ж відпрацювання заявок на ремонт, баки компанія могла тривалий час не повертати.