“Вельтум” вчергове підвищує вартість вивозу сміття у Запоріжжі

Вивіз побутових відходів стане дорожчим як для приватного сектору, так і для мешканців багатоповерхівок. Востаннє “Вельтум-Запоріжжя” підвищувало тарифи 3 місяці тому.

Про це повідомляється на сайті компанії. 

Так, з 17 жовтня зміниться вартість послуг поводження з побутовими відходами на одну особу в місяць.

В упорядкованих багатоквартирних будинках тариф зросте з 27,40 гривень до 29 гривень. 

В одноквартирних будинках з присадибною ділянкою (приватний сектор) раніше доводилося платити 31,10 гривню, а відтепер – 33 гривні. 

Зміни в розцінках представники компанії обґрунтували необхідністю придбання 800 контейнерів, 2 сміттєвозів, бульдозера та виконання робіт з електропостачання полігону.

Варто зазначити, “Вельтум-Запоріжжя” виграло конкурс на вивіз сміття у Запоріжжі у 2019 році. Умови конкурсу прописали під цю компанію і вона стала фактично монополістом у галузі. 

На низці комунальних об’єктів “Вельтум-Запоріжжя” все ж довелося згодом брати участь у конкурсах. Там компанія знижувала свою початкову ціну на вивіз сміття вдвічі.

Нещодавно голови хортицьких ОСББ скаржилися владі міста на погану роботу “Вельтум-Запоріжжя” з ремонту та заміни сміттєвих баків. Згодом компанія відзвітувала, що контейнери ремонтує, але несе збитки через вандалів та завантаження мешканцями міста у баки будівельного сміття. Контейнери ж для такого сміття нібито не призначені.

ТОВ “Вельтум-Запоріжжя” керує Ігор Бурчакдепутат Запорізької міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”. Компанія на 44% належить комунальному підприємству “Комунсантрансекологія”, рештою володіє ТОВ “Вельтум Україна”.