Запорізька міськрада затвердила відставку Буряка

45 депутатів проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Запоріжжя Володимира Буряка.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції позачергової сесії Запорізької міської ради.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Буряк під час проведення засідання міськради заявив, що подає у відставку.

Пряма мова: “Я вже тричі був у лікарні. Лікарі рекомендують поберегти здоров’я. Попереду ще два обстеження. Я маю намір піти з посади міського голови. Вже написав заяву.”

Водночас Буряк запевнив що не збирається покидати місто. Також не збирається йти з політики. Буде брати участь у розвитку партії “Володимира Буряка “Єднання”.

Також Володимир Буряк видав розпорядження про скликання позачергової сесії міської ради на сьогодні о 18:00. Вніс до порядку деного питання про дострокове припинення повноважень міського голови. Доручив головувати на сесії секретарю міської ради Анатолію Куртєву.

Опісля ж депутати таємним голосуванням затвердили дострокове припинення повноважень Буряка. 45 проголусували “за”,  2 – “проти”, 3 – “утрималися”.

Згодом депутати 45 голосами затвердили тимчасовим виконувачем обов’язків міського голови секретаря міської ради Анатолія Куртєва. На цій посаді він буде до нових виборів.

Окремо варто зазначити, на сьогоднішній черговій сесії депутати раніше затвердили нових заступників міського голови та керівника справами Виконавчого комітету Запорізької міськради. Про нові призначення можна прочитати за цим посиланням.