Запорізькі депутати проголосували за нових заступників Буряка

На посаду нових заступників Володимира Буряка та керівника справами виконкому прийшли маріупольці-вихідці з “Метінвест” та колишній транспортний керівник Запорізької міськради. 

Про це стало відомо під час онлайн-трансляції сесії Запорізької міської ради. 

Так, першим заступником міського голови Володимира Буряка став Олександр Власюк. Він вказувався радником голови Запорізької ОДА Олександра Старуха. У липні цього року подавав декларацію кандидата на посаду начальника Управління транспорту та зв’язку Запорізької обласної державної адміністрації. Раніше працював начальником Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради. До цього очолював запорізьке ДАІ. 

Новим заступником міського голови Запоріжжя став Віталій Кисіль. Особа з його ПІБ була директором Департаменту регіонального розвитку “Метінвест” у Маріуполі. Він також керував виборчою кампанією міського голови Маріуполя Вадима Бойченка. 

Керівником справами виконавчого комітету Запорізької міської ради став Олександр Голтвенко. Раніше він стажувався на посаді заступника голови Запорізької ОДА Віталія Туринка. До цього працював на посаді директора одного з департаментів ТОВ “Метінвест холдінг”, також був першим заступником міського голови Маріуполя.

Усі три нові посадовці також увійдуть до складу виконавчого комітету Запорізької міської ради.

За інформацією ЗМІ, Власюк, Кисіль та Голтвенко мають замінити на посадах заступників мера Андрія Пятницького та Геннадія Наумова, також керівника справами виконкому Романа Омельяновича.

Нагадаємо, Володимир Буряк до свого обрання на посаду міського голови Запоріжжя працював головним інженером комбінату “Запоріжсталь”, який входить до групи “Метінвест”. Впродовж першої п’ятирічки Буряк користувався підтримкою партії “Опозиційний блок”, кістяком якої були вихідці з групи “Метінвест”.