Після відкриття відремонтованої “інфекційки” у Мелітополі, на неї витратять ще 5 мільйонів 

Департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради має намір замовити ТОВ “АБЗ Промбуд” додаткові роботи з ремонту інфекційної лікарні.

Про це повідомляється в системі закупівель  “Прозоро”.

Нагадаємо, структури Мелітопольської міської ради минулого року замовили ТОВ “АБЗ промбуд” ремонт інфекційної лікарні вартістю 48,5 мільйона гривень.

У березні цього року міський голова Мелітополя Іван Федоров, нардеп Сергій Мінько, голова Запорізької ОДА Олександр Старух та голова обласної ради Олена Жук відкрили цю лікарню після ремонту. Зазначали, що через тиждень тут почнуть приймати пацієнтів.

Втім 24 вересня у системі закупівель  “Прозоро” опублікували намір укласти додаткову угоду з ТОВ “АБЗ промбуд” на суму 4,95 мільйона гривень

Мелітопольські посадовці збираються виділити ТОВ “АБЗ Промбуд” ці гроші, бо нібито є потреба в додаткових роботах на об’єкті.

За ці гроші будівельники мають відремонтувати навіс та ґанок для в’їзду автомобілів. Перевлаштувати частину огорожі лікарні, провести зміни у ремонті покрівлі.

Також підрядник повинен облаштування споруду дизель-генератору – з навісом, стіновим огородженням та фундаментом. Звести прибудову і розмістити там три приміщення приймального відділення з навісом та ґанком. Облаштувати чотири місця для транспорту людей з інвалідністю.

Роботи без конкурсу замовляють саме ТОВ “АБЗ Промбуд”, бо фірма отримала згаданий основний підряд на ремонт сумою 48,5 мільйона гривень.

ТОВ “АБЗ Промбуд” належить Сергієві Колосу. Як раніше повідомлялося у ЗМІ,  Сергій Колос разом з оточенням Сергія Мінька та Івана Федорова співволодіє ПП “Візіт-М”.

“Візіт-М” раніше отримало в оренду від міста комунальний асфальтобетонний завод.