Бухгалтерку колонії у Біленькому підозрюють у привласненні мільйона на зарплатах

Запорізький районний суд посадив під нічний домашній арешт бухгалтерку  Біленьківської виправної колонії №99. Її підозрюють у частковому привласненні зарплат впродовж 4 років. 

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Згідно з матеріалами справи, бухгалтерка Біленьківської виправної колонії №99  безпідставно збільшувала суму для виплат зарплат працівникам. Потім відповідні документи на оплату проходили затвердження у начальників, а надлишкові гроші вона перераховувала на свій рахунок.

За твердженням слідства, з червня 2017 року по квітень 2021 року бухгалтерка привласнила 1,1 мільйона гривень.

Поліція у травні цього року відкрила провадження щодо привласнення грошей через зловживання службовим становищем (ст. 191 КК України), службове підроблення (ст. 366 КК України) та незаконні дії з платіжними документами (ст. 200 КК України). Після чого почала слідство.

Наприкінці серпня бухгалтерці повідомили про підозру, а згодом поліція звернулася до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для неї.

Суд зрештою обрав для підозрюваної нічний домашній арешт (з 22:00 до 6:00) до 30 жовтня. Одна з підстав – це можливість переховування бухгалтерки, бо їй інкримінують особливо тяжкий злочин з санкцією до 12 років ув’язнення. 

За словами адвокатки, підозрювана вжила всіх заходів для розкриття кримінального правопорушення. Також визнала свою вину.