Святкування дня Запоріжжя організує підприємець, що розігрував підряди 

Департамент культури і туризму Запорізької міськради планує укласти угоду з ФОП Таран Ігор Віталійович на організацію святкування дня Запоріжжя. За ці послуги підприємець запросив 3,3 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”.

Переможець тендеру повинен написати сценарій заходу, організувати роботу режисерсько-постановочної та адміністративної груп, також координувати заходи на локаціях. До підготовки святкування мають залучити 200 волонтерів.

Підрядник також має забезпечити фото- та відеозйомку, виступ артистів всеукраїнського масштабу, зокрема PIANOБОЙ. Облаштувати сцену та супутню апаратуру, подбати про протиепідемічні заходи.  

Єдиним конкурентом Ігоря Тарана на тендері був підприємець Костянтин Скрипченко, який запросив за свої послуги вищу на 19 тисяч гривень ціну. 

Ігор Таран та Костянтин Скрипченко вже брали разом участь у тендерах Департаменту культури і туризму Запорізької міськради. Так, на закупівлі з організації “Першого Запорізького жіночого форуму” Ігор Таран мав документи з такими ж зовнішніми дефектами, що і Департамент культури та туризму. Це свідчило про використання спільного принтера при підготовці документації. 

Також Ігор Таран та Костянтин Скрипченко вказували спільних працівників. Це свідчило про розіграш тендеру.

Окрім цього, Костянтин Скрипченко у 2020 році вигравав тендер на проведення низки заходів у Запоріжжі. Втім згодом аудитори не змогли підтвердити витрати за договором на 3,3 мільйона гривень.

Ігор Таран у системі закупівель “Прозоро” загалом отримав підрядів від Департаменту культури і туризму на 4,2 мільйона гривень. Костянтин Скрипченко – на 7,9 мільйона гривень.