У Запоріжжі запрацював новий маршрут

Сьогодні має запрацювати новий запорізький автобусний маршрут №64. Він курсуватиме від Бородінського ринку до зупинки “Набережна”.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Поки маршрут №64 буде курсувати тимчасово. Посадовці хочуть дослідити кількість пасажирів, які будуть ним користуватися.

З початком роботи нового маршруту скасовується старий – №65, який курсував від Бородінського ринку до проспекту Металургів.

Раніше Виконавчий комітет Запорізької міськради оголосив конкурс для маршрутів №22, 42 та 89. У старих перевізників закінчуються терміни договорів.

Також посадовці розірвали договори на обслуговування маршрутів №13 (“Майдан Університетський – Запоріжжя Ліве”) та №90 (“БК “ЗАлК” – вул. Сєдова”). Пропозицію про розірвання подали самі перевізники. Відповідно до законодавства, вони будуть обслуговувати ці маршрути ще три місяці. За цей час працівники міськради мають провести конкурс для визначення нових перевізників.

Ще одним рішенням виконком доручив Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку розірвати договір з ТОВ “Правекстар” на обслуговування маршруту №85. На цьому маршруті декілька тижнів тому водій побив пенсіонера. Тимчасово цей маршрут буде обслуговувати ТОВ “Юністар авто”. В міськраді ж тепер мають провести конкурс на визначення нового перевізника на маршрут №85.