У запорізькій 9-ій лікарні хочуть переробити поверх травмкорпусу під реанімацію

Запорізька лікарня № 9 хоче перевлаштувати одне зі своїх приміщень. Йдеться про реконструкцію другого поверху травматологічного корпусу під реанімацію. 

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Для пошуку підрядника лікарня на початку жовтня оголосила закупівлю. Попередньо роботи оцінюють у 16,8 мільйона гривень

За ці гроші будівельники мають зробити ремонт у приміщеннях, оновити сміттєпровід, каналізацію, освітлення, опалення, санвузли, пожежну сигналізацію, змонтувати низку медичного обладнання. 

Лікарня планує закінчити реконструкцію до вересня 2022 року

Нині закупівля на стадії подання пропозицій учасниками. Аукціон для визначення переможця мають провести 20 жовтня.

Раніше влада звітувала про процес реконструкції першого поверху травматологічного корпусу 9-ої лікарні. Там мали відремонтувати палати для пацієнтів, оглядові приміщення, перев’язочні, маніпуляційні, приміщення для санітарної обробки, також провести низку робіт у діагностичному блоці. Для виконання цих робіт у 2020 році провели тендер на 23 мільйони гривень.

Роботи проводили й на першому поверсі хірургічного корпусу. Відремонтували 6 палат, маніпуляційний кабінет, приміщення для персоналу. Під реконструкцію мала підпасти й приймальна зона (вестибюль та реєстратура). На відповідні роботи цього року запланували додаткові 6 мільйонів гривень. 

У підскумку у 9-ій лікарні хочуть створити сучасне приймальне відділення. За словами голови Запорізької ОДА Олександра Старуха роботи закінчені на 85%. 

Надалі влада збирається також оновити в’їзди для “швидких” і закупити важке медичне обладнання, для якого готують окремі приміщення.