Міськрада за 4 мільйони замовила проведення низки концертів і свят у Запоріжжі

Департамент культури і туризму Запорізької міськради провів тендер на організацію низки міських заходів. Угоду вартістю 4,1 мільйона гривень уклали з підприємцем, що мав спільних працівників зі своїм конкурентом на закупівлі.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Нагадаємо, у вересні Департамент культури і туризму оголосив тендер на проведення 12 заходів у місті до кінця цього року.

Зокрема, йшлося про організацію проєкту «Симфонічний хіп-хоп», фестивалю солістів-бандуристів, проведення благодійної акції для дітей з інвалідністю та інших заходів. 

Участь у закупівлі взяли два підприємці: Костянтин Скрипченко та Ігор Таран. Останній запропонував за свої послуги вищу на 13 тисяч гривень ціну. Тож угоду вирішили укласти з Костянтином Скрипченком. Організація заходів, відповідно до укладеної з ним угоди, обійдеться у 4,1 мільйона гривень.

Вказаним тендером зацікавилася Державна аудиторська служба. 29 вересня фахівці почали моніторинг закупівлі через виявлені ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Результати моніторингу у систему “Прозоро” ще не виклали. 

Варто додати, Ігор Таран та Костянтин Скрипченко вже брали разом участь у тендерах Департаменту культури і туризму Запорізької міськради. Так, на закупівлі з організації “Першого Запорізького жіночого форуму” Ігор Таран мав документи з такими ж зовнішніми дефектами, що і Департамент культури та туризму. Це свідчило про використання спільного принтера при підготовці документації. 

Також Ігор Таран та Костянтин Скрипченко раніше вказували спільних працівників. Це свідчило про змову на тендері.

Костянтин Скрипченко загалом отримав від Департаменту культури і туризму замовлень на 12,1 мільйона гривень. Ігор Таран – на 4,2 мільйона гривень.