Вільнянськ отримав “наганяй” за проблеми з землею, ЖКГ та ковідом

Обласна влада вказала вільнянським посадовцям на недоотримання плати за землю, зростання тарифів на опалення та брак медичного персоналу. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації. 

Так, керівництво Запорізької ОДА на нещодавній нараді з громадами акцентувало увагу, що місцева влада Вільнянська не подала жодної пропозиції на конкурс інфраструктурних проєктів для отримання фінансування з державного бюджету. 

Також посадовці не розробили програму охорони навколишнього природного середовища. Необхідно організувати роздільне збирання ресурсоцінних відходів та встановити межі територій природно-заповідного фонду.

Окрім цього, на території громади востаннє проводили нормативно-грошову оцінку землі лише у 2011-2012 роках. Не маючи нової оцінки землі, громада втрачає мільйони гривень податків.

Також у складі Вільнянської міської територіальної громади з 15 населених пунктів лише 5 мають генеральні плани, з яких 4 потребують оновлення.

Вільнянське Управління ЖКГ останнім з теплопостачальних підприємств області уклало угоду на постачання газу. Тепер у громаді очікується зростання тарифу. Важливим завданням також є встановлення апаратів обліку тепла та розробка схеми теплопостачання міста.

Вільнянська багатопрофільна лікарня має потужну госпітальну базу: наявні ліжко-місця і кисневі точки, є концентратори. Втім медзаклад не відповідає вимогам ковідної лікарні за кількістю працівників та їх кваліфікацією. 

Очільниця Вільнянської громади Наталя Мусієнко пообіцяла виправити всі проблеми оперативно. Вказала, що громада нещодавно сформувалася і посадовці продовжують вивчати аспекти нової роботи.