Запорізькі комунальники передумали проєктувати арену на пів мільярда 

Комунальний футбольний клуб “Металург” скасував закупівлю з виготовлення проєктної документації для будівництва спортивної арени. Офіційна причина – скорочення фінансування.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Нагадаємо, КП “Міський футбольний клуб “Металург” у липні оголосило аукціон для вибору проєктувальника будівництва багатофункціональної спортивної арени (біля ДЮСШ “Металург” в районі вул. 12 квітня). Витратити на виготовлення проєктної документації планували 8 мільйонів гривень.

Взяти участь у тендері вирішили дві фірми – “Запорізький проектний інститут” та “Омега архитекчерал бюро”. Перша фірма запропонувала меншу ціну, однак, на думку комунальників, мала проблеми з документами. Тому футбольний клуб вирішив укласти договір з “Омега архитекчерал бюро”

Втім, “Запорізький проектний інститут” не погодився з відхиленням своєї пропозиції і звернувся зі скаргою до антимонопольного комітету.

АМКУ погодилося з аргументами скаржника. Антимонопольний комітет зобов’язав комунальників скасувати визначення переможцем “Омега архитекчерал бюро”, також скасувати рішення про відхилення “Запорізького проектного інституту”.

Нещодавно ж міський футбольний клуб “Металург скасував закупівлю взагалі. Проте офіційною причиною для такого рішення стало “скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг”. Відповідне рішення про скорочення фінансування ухвалила Запорізька міська рада.

Раніше повідомлялось, що на будівництво вказаного спортивного комплексу витратять приблизно 400-500 мільйонів гривень. Фінансування передбачалось поділити між державою та містом у пропорції  90%/10%. 

У технічному завданні для проєктантів на вказаному тендері висувалася вимога передбачити трибуну для глядачів на 500 місць, хостел для 30 спортсменів, тренажерні зали, масажні кімнати, парну.

ТОВ “Запорізький проектний інститут” належить Дмитру Лободі та Наталії Моргуновій.

Дніпровське ТОВ “Омега архитекчерал бюро” належить Олександрові Шаповалу. Це була третя участь для фірми у тендерах і жодного вона ще не виграла. На цій закупівлі “Омега архитекчерал бюро” вказало контактною пошту or@abrsgroup.com. ABRS group позиціонує себе як інвестиційна компанія з офісом у Києві та швейцарській Лозанні.