У Запоріжжі лишолося 60 ліжок для хворих на Covid-19

Вчора у Запоріжжі 154 людини госпіталізували з гострою формою “коронавірусу”. У міських лікарнях лишилося 60 ліжок для таких пацієнтів. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації. 

Міська влада Запоріжжя має терміново перепрофілювати резервну 6 міську лікарню для госпіталізації хворих на COVID-19. Для цього необхідно вирішити питання із забезпечення лікарні анастезіологами та розводкою кисню. Це дозволить збільшити ліжковий фонд на 150 місць.

У Мелітопольській громаді переповнені всі чотири “ковідні” лікарні. На допомогу Мелітополю стане Якимівська лікарня, яка відкриє 70 додаткових ліжко-місць. 

Голова Мелітопольської міської ради повідомив, що з 7 жовтня громадський транспорт працюватиме лише 6 годин на день (по 3 зранку і ввечері). Возитиме людей з паспортами щеплення або довідкою про ПЛР-тест.

Голова Запорізької ОДА окремо нагадав про заборону будь-яких масових заходів. Також вказав, що Запорізька область нещодавно перейшла до помаранчевої зони карантину, втім, вже стоїть на межі червоної. Деякі території регіону за кількістю тяжких хворих вже перейшли «червоний» рубіж.