Облрада змінила керівників музею “Садиби Попова” та ліцею “Захисник”

Вчора на сесії обласні депутати затвердили низку нових керівників комунальних закладів. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької облради.

Так, депутати проголосували за призначення начальником запорізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» полковника Руслана Кульку.

До цього Руслан Кулька працював заступником начальника ліцею “Захисник”. Керував навчальною частиною та викладав військові дисципліни. Служив у зоні АТО на посаді заступника командира батальйону територіальної оборони.

Депутати також проголосували за кандидатуру Ірини Редько – на посаду директорки-художньої керівниці Запорізького музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара

Ірина Редько працює у театрі з 2014 року, займала посаду економістки, начальниці відділу кадрів, головної бухгалтерки, а потім стала директрисою-розпорядницею. На нещодавніх місцевих виборах балотувалася до Запорізької міськради від “Слуги народу”. 

Також депутати облради призначили на посаду директора Преславського психоневрологічного інтернату Євгена Рупчева. Рупчев раніше працював заступником міського голови Приморська з питань житлово-комунального господарства. Також займав посаду заступника директора Преславського психоневрологічного інтернату. 

Окрім цього, депутати обласної ради призначили директоркою Кам’янсько-Дніпровської загальноосвітьої санаторної школи-інтернату Ніну Гурську. Гурська нині депутатка Запорізької облради від партії “Володимира Буряка “Єднання”. До цього була депутаткою Запорізької міської ради від партії “Опозиційний блок”.  Також працювала психологом у позашкільному навчальному закладі “Станція юних техників” Запорізької міської ради.

Депутати затвердили й нову директорку василівського музею «Садиба Попова» – Анну Головко

Анна Головко впродовж  2005-2011 років працювала торговою представницею та менеджеркою декількох комерційних підприємств. З 2010 року працює фахівчинею з розвитку туристичної інфраструктури першої категорії розвитку та планування видавничого відділу Національного заповідника “Хортиця”.

Під час проведення нещодавнього конкурсу на посаду директора музею «Садиба Попова», деякі члени комісії вказували, що Анна Головко не має необхідних 3 років стажу роботи у сфері культури. Однак комісія все одно рекомендувала її на посаду директорки музею. До цього вказаний конкурс неодноразово вигравав Валерій Стойчев (багаторічний виконувач обов’язків директора “Садиби Попова”), однак його кандидатуру не затверджували депутати. 

Ще одним призначенням від обласних депутатів стала кандидатура Дмитра Ємельянова – на посаду директора Запорізького обласного центру служби крові.