Запорізька прокуратура хоче відсудити у “Сільпо” 900 тисяч
Шевченківська окружна прокуратура Запоріжжя подала до суду позов щодо стягнення з ПАТ “Сільпо рітейл” 909 тисяч гривень.
Про це повідомляється в ухвалі Господарського суду Запорізької області.
Деталі позову в судовому документі не розкриваються. Втім, у одному з нещодавніх повідомлень на сайті прокуратури вказувалося, що силовики будуть судитися з супермаркетом (торгова мережа не називалася). Цей супермаркет нібито користувався земельною ділянкою під своїм приміщенням – без укладання договору оренди. Це призвело до недоотримання бюджетом Запоріжжя майже 1 мільйону гривень.
Підготовче засідання у судовій суперечці між “Сільпо” та прокуратурою призначили на 2 листопада.




