У Бердянську “вічний вогонь” запалюватимуть лише тричі на рік – бо дорого

Виконавчий комітет Бердянської міської ради вирішив відключити від газу “вічний вогонь” у одному з меморіальних комплексів. Взамін влада хоче встановити електричну конструкцію, яка за допомогою лампочок буде імітувати полум’я. 

Про це повідомляється на сайті Бердянської міськради.

Так, “вічний вогонь” хочуть відключити у меморіальному комплексі на честь радянських воїнів, що знаходиться на Західному проспекті. Таке рішення посадовці запропонували, бо день роботи “вічного вогню” обходиться приблизно у 1 тисячу гривень. Це витрати на газ.

Зекономлені гроші посадовці пропонують перерозподілити на госпітальне відділення для учасників бойових дій, реконструкцію та благоустрій меморіального комплексу (де розташований “вічний вогонь”) або на додаткову цільову допомогу учасникам бойових дій у Другій світовій війні.

Водночас вогонь (з газу) пропонують запалювати тричі на рік: у дні, пов’язані з вшануванням пам’яті загиблих у роки Другої світової війни.

Варто додати, меморіальний комплекс на честь радянських воїнів спорудили у 1971 році. До складу комплексу входить могила невідомого солдата, пам’ятник воїнам-землякам та пам’ятні дошки.