Новий мер Запоріжжя хоче погодити у депутатів свою зарплату 

Запорізьким депутатам запропонують погодити зарплату нинішньому виконувачу обов’язків міського голови Анатолію Куртєву. 

Про це повідомляється у відповідному проєкті рішення, який опублікували на сайті Запорізької міськради. 

Так, тимчасовому меру Запоріжжя Анатолієві Куртєву хочуть присвоїти 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування. Встановити посадовий оклад у розмірі 16,4 тисячі гривень. Затвердити надбавку за ранг – 700 гривень

Окрім цього, встановити надбавку за вислугу років (конкретний розмір не вказувався), надбавку за високі досягнення праці (50% від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років).

Також Анатолія Куртєва хочуть щомісячно преміювати на 145% від посадового окладу. Додатково виплачувати премію до державних, професійних свят та ювілейних дат – не менше 10% від посадових окладів та економії фонду оплати праці. 

Окрім цього тимчасовому меру передбачена матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати. Також допомога для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Варто додати, за вказаний проєкт рішення ще мають проголосувати депутати на сесії.

Нагадаємо, минулий міський голова Запоріжжя Володимир Буряк – отримував одну з найбільших зарплат серед мерів обласних міст. Відповідно до декларації Володимира Буряка за минулий рік – в середньому він отримував щомісяця 71 тис. грн.

Володимир Буряк подав у відставку наприкінці вересня – через проблеми зі здоров’ям. В той же день депутати 45 голосами затвердили тимчасовим виконувачем обов’язків міського голови секретаря міської ради Анатолія Куртєва. На цій посаді він пробуде до нових виборів.