Запорізький депутат купив квартиру у Києві майже за 7 мільйонів

Депутат Запорізької обласної ради Олександр Білий придбав квартиру у Києві за 6,8 мільйона гривень.

Про ці зміни він повідомив у Єдиному держреєстрі декларацій.

Депутат купив нерухомість наприкінці вересня. Загальна площа квартири складає 103,64 квадратних метри.

Сім’я Білого у 2020 році отримала доходів на 505 тисяч гривень. Також депутат зареєстрував готівки на 225 тисяч євро, 255 тисяч доларів та 2,1 мільйона гривень. Ще 890 тисяч євро йому заборгували (хто – не вказувалося).

Окрім цього, депутат вказав у декларації за минулий рік 2 автівки: BMW X6 (вартість не зазначалася) та Mercedes-Benz G 500 (вартість – 1,2 млн грн).

Олександр Білий працює заступником директора у ТОВ “Василівський завод МК” – це дочірнє підприємство взуттєвої фабрики “МІДА”. 

До Запорізької облради Олександр Білий обрався від “Слуги народу”, як депутат вказується секретарем комісії з питань екології

Варто додати, запорізька прокуратура разом з екоінспекцією хочуть відсудити у “Василівського заводу МК” 1,1 мільйона гривень за забруднення земельної ділянки. 

Екологічна інспекція встановила, що завод несанкціоновано розміщував відходи з виробництва взуття (обрізки шкіри, хутра, гуми, поролону, текстилю, рідини невідомого походження тощо) на земельній ділянці у Василівці (вул. Промислова, 3-А).  Окрім цього у пробах ґрунту знайшли відхилення вмісту цинку та хлоридів.

Раніше прокуратура стягувала з “Василівського заводу МК” 87 тисяч гривень за забруднення повітря без дозволів.

“Василівським заводом МК” співволодіє Віктор Пріт. Пріт також співвласник взуттєвої фабрики “МІДА” та колишній депутат Запорізької міськради. Під час роботи у міськради був членом екологічної комісії.