Обласна лікарня підлатає свою територію за 19 мільйонів 

Запорізька обласна лікарня замовила “ТД Магнум” роботи з благоустрою за 18,8 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має відновити дорожнє покриття, розширити дорожні проїзди, встановити лави та урни. Окрім цього, влаштувати інформаційно-вказівні дорожні знаки, металеву огорожу, бордюри, зробити освітлення. Також – нанести розмітку, пофарбувати фасади, металеві грати та огорожі.

Роботи повинні завершити до кінця року.

Єдиним конкурентом “ТД Магнум” на тендері було “Будівельна компанія Мелбуд” з дорожчою на 88 тисяч гривень пропозицією. Обидві фірми зареєстровані в Мелітополі. 

На вказаному тендері з благоустрою “ТД Магнум” вказувало про використання техніки ТОВ “АБЗ промбуд” та мелітопольського КП “Водоканал”.

“АБЗ промбуд” належить Сергієві Колосу. Як раніше повідомлялося у ЗМІ, Сергій Колос разом з оточенням Сергія Мінька та Івана Федорова співволодіє ПП “Візіт-М”. 

Сергій Мінько – це колишній міський голова Мелітополя та нинішній нардеп. Іван Федоров нині мер Мелітополя. Раніше Федоров був першим заступником голови Запорізької ОДА.

Також Іван Федоров декларував отримання роялті від фірми “Центр комп’ютерної томографії”, якою володіють батьки Федорова. Поліція перевіряє тендер Запорізької обласної клінічної лікарні, на якому медзаклад замовив вказаному центру послуги томографії.