Для Кирилівки розроблять проєкт каналізації

Департамент капітального будівництва та ЖКГ Мелітопольської міськради хоче замовити фірмі “Омега Вест Трейд” проєкт будівництва централізованої системи водопостачання та водовідведення в Кирилівці. Роботи обійдуться у 8,5 мільйона гривень

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Проєкт повинен передбачати будівництво каналізації та водопостачання для Федотової коси та коси Пересип. Стоки з систем надалі будуть транспортуватися до очисних споруд Мелітополя. 

Автори проєкту мають передбачити прокладку напірних колекторів вздовж траси Кирилівка – Мелітополь (орієнтовна протяжність 58 км). Також розглянути можливість забору дніпровської води з каналу Р-18 з будівництвом насосної станції. Окрім цього взяти до уваги будівництво двох ниток водогону та станції очистки води у Кирилівці.

Проєктну документацію мають розробити до кінця наступного року.

Єдиним конкурентом переможця “Омега Вест Трейд” на тендері було “Захід інжиніринг” з дорожчою на 40 тисяч гривень пропозицією. 

Власниця київської ТОВ “Омега Вест Трейд” – Лариса Мархоцька, керує фірмою – Ірина Кобякова. Особа з ПІБ останньої балотувалася у 2015 році до Запорізької облради від партії “Батьківщина”. Першим номером партії тоді був Олександр Старух – нинішній голова Запорізької ОДА.