Новоспечений заступник мера Запоріжжя задекларував 33 мільйони “заохочення”

Заступник міського голови Запоріжжя Віталій Кисіль повідомив про дохід сумою 33,5 мільйона гривень.

Відповідну інформацію він опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій. 

Вказані гроші Віталієві Кисілю виплатили як одноразове заохочення при звільненні з ТОВ “Метінвест холдинг”.

Окремо Віталій Кисіль подав декларацію за минулий рік. У ній він вказав річну зарплату у “Метінвест холдинг” – 10,8 млн грн. Також зарплату своєї співмешканки у цій структурі – 28,2 млн грн

У Віталій Кисіля є, зокрема: 2,6 мільйона гривень готівки, 70 тис. дол. та 26 тис. євро.

У його співмешканки є, зокрема: 6,5 млн грн готівки, 360 тис. дол та 78 тис. євро.

У власності Кисіля є Mercedes-Benz GLE 250D 4 Matic (1,7 млн грн). У його співмешканки є три машини: Citroen berlingo (820 тис. грн), Land Rover (1,35 млн грн) та Toyota Auris (вартість не вказувалася). Також у них є низка нерухомості: квартири, гаражі, житлові будинки. 

Віталій Кисіль був директором Департаменту регіонального розвитку “Метінвест” у Маріуполі. Він також керував виборчою кампанією міського голови Маріуполя Вадима Бойченка.

Компанія “Метінвест” володіє такими запорізькими підприємствами:  “Запоріжсталлю”, “Запоріжвогнетривом”, “Запорізьким ливарно-механічним заводом”, “Запоріжкоксом”.

Нагадаємо, нещодавно депутати міської ради затвердиливідставку Володимира Буряка. Він пішов з посади через стан здоров’я. Нині обов’язки міського голови виконує Анатолій Куртєв. У той же день депутати проголосували за нових заступників міського голови, серед яких був і Віталій Кисіль. 

Володимир Буряк до свого обрання на посаду мера працював головним інженером комбінату “Запоріжсталь”. Впродовж першої п’ятирічки роботи мером Буряк користувався підтримкою партії “Опозиційний блок”, кістяком якої були вихідці з групи “Метінвест”.