Суд почав банкрутство власника бердянських санаторіїв 

Господарський суд Запорізької області відкрив провадження у справі про банкрутство ПрАТ “Приазовкурорт”. Підприємство має 674 тисячі гривень боргу.

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Заяву про початок процедури банкрутства ПрАТ “Приазовкурорт” подало два підприємці. “Приазовкурорт” заборгувало їм 2 мільйони гривень за низку будівельних робіт у санаторії “Бердянськ” (ремонт приміщень, території, покрівлі), прибирання та послуги охорони.

Суд зрештою задовольнив цю заяву і відкрив провадження про банкрутство. Втім погодився лише з частиною боргу – 674 тисячі гривень

Так, деякі роботи не підтвердили документами. Ще частину робіт виконували під час карантину – водночас є заборона на відкриття проваджень про банкрутство за зобов’язаннями, що виникли після 12 березня 2020 року.

Засновниками “Приазовкурорту” є ПрАТ “Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця” (99,9%) та Запорізька обласна рада професійних спілок. 

До складу ПАТ “Приазовкурорт” входять санаторії “Бердянськ”, “Лазурний” (у Бердянську), “Великий луг” (Запоріжжя), “Кирилівка”, а також “комбінат комунальних господарств “Курорт” (Бердянськ).

“Запорізький проєкт розслідувань” влітку писав, що гендиректора ПрАТ “Приазовкурорт” затримали на хабарі – вимагав гроші при продажі металевого баку. Нещодавно цю справу передали до суду. 

Також влітку виконавча служба виставляла на продаж майно санаторію “Лазурний”. За інформацією ЗМІ, корпус санаторію вже багато років не працює. У будівлі немає опалення і відключено електрику. Наприкінці 2020 року там сталася пожежа.