Суд не побачив порушень у виділенні службової квартири дружині заступника мера 

Орджонікідзевський районний суд закрив справу щодо конфлікту інтересів у колишнього заступника міського голови Запоріжжя Володимира Волобуєва. Йдеться про голосування за службову квартиру, яку згодом отримала його дружина. 

Згідно з матеріалами справи, заступник міського голови Запоріжжя у вересні минулого року проголосував на засіданні виконавчого комітету за проєкт рішення про включення двокімнатної квартири у будинку на вул. Немировича-Данченка, 60 до переліку службових КП “Запоріжміськсвітло”.

Пізніше Національне агентство з питань запобігання корупції склало на заступника мера протокол про конфлікт інтересів. Бо він голосував за квартиру, яку потім передали у користування його дружині і не повідомив, що має інтерес у цьому питанні. 

Нещодавно ж цей протокол розглянув суд. Порушень у діях Володимира Волобуєва він не побачив.

Так, суд зазначив, що вказаним рішенням квартиру лише включили до переліку службового житла – без зазначення кому та коли її мають надати.

Рішення про передачу квартири безпосередньо дружині заступника виконком затвердив через місяць. На тому засіданні заступника міського голови не було – він знаходився у відпустці.

Як писав “Запорізький проєкт розслідувань”, після отримання дружиною Володимира Волобуєва вказаної службової квартири у користування, посадовець продав одну зі своїх квартир за 990 тисяч гривень.

Нагадаємо, Володимира Волобуєва звільнили з посади заступника міського голови навесні цього року, також він вийшов зі складу виконавчого комітету. 

Декілька тижнів тому він подавав декларацію кандидата на посаду – головного спеціаліста відділу реєстрації фізичних осіб у Олександрівському районі. Службова квартира у цій декларації досі вказується. 

Дружина Володимира Волобуєва на час отримання квартири працювала електромонтером оперативно-виїзної бригади аварійно-диспетчерської служби КП “Запоріжміськсвітло”.