У Запоріжжі планують відреставрувати фасад краєзнавчого музею

Запорізький обласний краєзнавчий музей замовив фірмі “Інженер-проект” розробку науково-проектної документації для реставрації свого фасаду. Вартість робіт – 1,5 мільйона гривень

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Виконавець робіт має передбачити заміну дверей та вікон на енергоефективні та такі, що відповідають стилю будинку. Також треба відновити цегляну кладку, облаштувати водовідвід дощових стоків, відремонтувати покрівлю, улаштувати систему блискавкозахисту. За необхідності – розробити проєкт відведення води з підвальних приміщень будівлі. 

Проєктні роботи мають виконати до 25 грудня

Закупівлю провели за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник зможе вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю). ТОВ “Інженер-проект” було єдиним учасником на закупівлі.

ТОВ “Інженер-проект” належить Марині Григор’євій. Фірму зареєстрували у березні цього року, зі статутним капіталом – 1000 гривень. Особа з ПІБ Марини Григор’євої вказується дружиною заступника начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Сергія Григор’єва. 

У декларації Сергія Григор’єва зазначається дохід дружини від ТОВ “Вайт-білдінг”. Ця фірма на одному з аукціонів вказувала своїм номером офіційний номер “Інжнер-проект” –  096-405-67-64.

Варто додати, будівлю краєзнавчого музею на вул. Троїцькій, 29 звели на початку минулого століття. Початково в ній розміщувалася Олександрівська земська управа.