У Запорізькій області анонсують відкриття додаткових центрів вакцинації

У Мелітополі та Бердянську цього тижня планують відкрити нові центри масової вакцинації від коронавірусу. Відкриття такого центру планують й у Пологах, але дата поки не відома. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Представники обласної влади також зазначили, що за умови 70% вакцинації дорослого населення – у Запорізькій області суттєво послаблять карантинні обмеження. Базовий показник для цього – 11 тисяч щеплень на добу.

Минулого тижня в області щепились понад 70 тисяч осіб. Нині загальна кількість повністю щеплених осіб (з двома дозами введеної вакцини) – 240 583. Ще 341 764 чоловік отримали одну дозу вакцини.

Нагадаємо, минулого тижня у Запоріжжі відкрили 6 нових центрів масової вакцинації, з їх адресами розташування можна ознайомитися за цим посиланням

Запорізька область наразі знаходиться у червоній зоні карантину – через зростання захворюваності на коронавірус. Громадські заклади та транспорт працюють з обмеженнями. Але частина цих обмежень не застосовуються до людей, які мають щеплення.

Додано о 16:15 (26.10.21)

Невдовзі після опублікування цієї новини стало відомо про місцерозташування нового пункту вакцинації у Бердянську – це торгово-розважальний центр «Екватор».