Обласна лікарня замовила реконструкцію за 95 мільйонів

Запорізька обласна клінічна лікарня замовила фірмі “ТД Магнум” реконструкцію будівлі та приміщень поліклініки. Вартість робіт складе 95,5 мільйона гривень

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець тендеру до кінця наступного року має утеплити фасад, провести ремонти на поверхах (стіни, підлога, стеля). Також відремонтувати систему пожежного захисту, опалення, водопровід, каналізацію, електропостачання, блискавкозахист, вентиляцію та відеоспостереження.

Крім того, мають виконати низку робіт у машинному приміщенні, шахті ліфта, підвалі, відремонтувати дороги та тротуари, провести озеленення.

Єдиним конкурентом ТОВ “ТД Магнум” на цій закупівлі було ТОВ “Мелсіті” з дорожчою на 6 тисяч гривень пропозицією. Обидві фірми з Мелітополя

Власником та директором “ТД Магнум” є Денис Шуваєв. Для виконання робіт у обласній лікарні “ТД Магнум” збирається використовувати техніку ПП “АБЗ” , мелітопольського КП “Водоканал” та КП “Житломасив”.

ПП “АБЗ” раніше співволодів Сергій Колос. Як раніше повідомлялося у ЗМІ, Сергій Колос разом з оточенням Сергія Мінька та Івана Федорова співволодіє ПП “Візіт-М”.

Сергій Мінько – це колишній міський голова Мелітополя та нинішній нардеп. Іван Федоров нині мер Мелітополя.

Конкурент “ТД Магнум” на тендері обллікарні – “Мелсіті” – раніше використовував на іншій закупівлі тенхніку згаданого ПП “АБЗ”.

Також “Мелсіті” було пов’язано з фірмами з орбіти Сергія Біловола – депутата минулого скликання Мелітопольської міськради від партії “БПП Солідарність”. Від цієї ж політсили 2015 року обирався Сергій Мінько та Іван Федоров.

Родина Івана Федорова мала у Запорізькій обласній клінічні лікарні свій бізнес.  Так фірма “Центр комп’ютерної томографії” надавала обласному медзакладу послуги томографії. Поліція нині перевіряла тендер, на якому замовляли ці послуги.