У Токмаку відкрили хаб для ветеранів АТО 

26 жовтня у приміщенні виконкому Токмацької міської ради відкрили ветеранський хаб під назвою “Плюс Плюс” (“++”).

Про це повідомляється на сайті Токмацької міськради.

У цьому хабі ветерани Антитерористичної операції на сході України (та Операції об’єднаних сил) зможуть отримати консультації з пошуку роботи, психологічну та юридичну підтримку тощо.

Окрім ветеранів за підтримкою можуть звернутися члени їх сімей, родичі загиблих військових, добровольці, військовослужбовці.

Консультації планують надавати конфіденціально в онлайн-форматі (за допомогою комп’ютерів у хабі). З усіма вказаними людьми будуть безкоштовно працювати фахівці з Києва

Хаб знаходиться у приміщенні виконкому Токмацької міської ради (3 поверх, 43 кабінет, працює з 15.00 до 17.00). Урочисте відкриття хабу провели 26 жовтня, а свою роботу він офіційно розпочне 1 листопада.

За додатковою інформацією стосовно роботи хабу, можна звернутися за цим Фейсбук-посиланням (Дар’я Луценко).

Варто додати, хаби для ветеранів під назвою “Плюс плюс” відкривають у партнерстві з киівською організацією “Ветеран Хаб”. 

Такі простори працюють у Новомосковську, Іванкові, Полтаві, Ужгороді, Бучі, Новому Бузі, Бердянську, Нікополю, Черкасах.

Ветерани можуть приходити у ці хаби для зустрічей з побратимами й посестрами. Також вони можуть у онлайн-режимі отримати консультацію щодо виділення землі, виплати пільг, а також служби за контрактом. Спеціалісти надають й допомогу з написання резюме та пошуку роботи. 

Окрім цього, у ветеранських хабах можна проводити заходи, лекції, покази.