Обласна депутатка купує за 30 мільйонів комунальний готель “Мелітополь”

Управління комунальною власністю Мелітопольської міськради повідомило про намір укласти договір для продажу готелю “Мелітополь”. Вартість продажу складає 30,3 млн грн (з ПДВ), що на 25 тис. грн більше від стартової ціни. 

Про це повідомляється на електронному майданчику з реалізації майна Прозоро.Продажі”. 

Покупцем нерухомості став єдиний учасник аукціону – ТОВ “Готель Мелітополь”. 

Загальна площа готелю “Мелітополь” – 5976,9 кв. м. Середній знос складає 33%, технічний стан майна – задовільний.

Готель продають з умовами. Покупець має зберегти не менше 50 номерів і до кінця 2024 року забезпечити клас установи не нижче “трьох зірок”. Впродовж року привести фасад будівлі до узгодженого ескізного проекту та паспорту. 

Також сплатити повну вартість придбання готелю протягом 5 днів з моменту укладання угоди.

Бенефіціарними власниками ТОВ “Готель Мелітополь”  вказуються Людмила Желєва та Юлія Синьоока

Людмила Желєва – це депутатка Запорізької облради від партії ”Слуга народу”. ЇЇ чоловік Сергій Желєв – мелітопольський бізнесмен та Почесний консул Болгарії у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. 

Юлія Синьоока – це їхня донька. Також вона депутатка Мелітопольської міськради від партії “Опозиційний блок”. 

Як повідомляли мелітопольскі ЗМІ, комунальний готель мелітополь почали здавати в оренду ще з 2001 року. Потім орендарі і строки оренди змінювалися. Врешті-решт орендарем стало ТОВ “Готель Мелітополь” (з нинішніми власниками) зі строком оренди – 49 років. За 6 тис. кв.м нерухомості фірма мала сплачувати у бюджет міста 16 тисяч гривень щомісячно

ТОВ “Готель Мелітополь” надалі почало здавати приміщення в субаренду підприємцям (офіси, перукарні, кафе).  

Згодом журналісти з’ясували, що орендатор провів благоустрій лише на декількох поверхах. А інші руйнуються: у частині приміщень немає дверей, лущиться фарба, понівечений паркет.

Мелітопольська влада у 2016 році заборонила здавати приміщення готелю в суборенду – через неналежне утримання нерухомості. 

У 2017 році посадовці провели обстеження готелю і заявили про намір розірвати договір оренди комунального готелю. Згодом для подання відповідного позову влада звернулася до прокуратури