Запорізькі депутати звільнили заступника мера 

Депутати проголосували за звільнення заступника міського голови Запоріжжя Геннадія Наумова. Раніше він подав заяву про звільнення за власним бажанням.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці тимчасового виконувача обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолія Куртєва.

На посаді заступника міського голови Геннадій Наумов відповідав за медичну сферу. Хоч Наумов відмовився від посади заступника мера, нині він залишається депутатом міської ради. 

Нагадаємо, Геннадій Наумов на місцевих виборах 2020 року обрався до Запорізької міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”. Був першим заступником голови цієї партії.

У грудні 2020 року Наумова обрали секретарем міськради, однак вже у квітні його на цій посаді замінив нинішній секретар та т.в.о. мера – Анатолій Куртєв.

До свого походу в політику Наумов тривалий час працював у банківській сфері, також вказував володіння часткою у адвокатському об’єднанні.

Окремо варто додати, на вказаній сесії міськради депутати також проголосували за  дострокове припинення повноважень депутата Запорізької міської ради Олексія Нікіфорова. Це зробили у відповідь на його заяву. 

Нікіфоров обрався до міської ради від “партії Володимира Буряка “Єднання”. Був генеральним директором КП “Водоканал”. До цього тривалий час працював у структурах “Метінвесту” — на “Запоріжсталі” та у “Метінвест-СМЦ”. Також отримував дохід від ГО “Платформа спільних дій”, у керівництво якої входили представники з “Запоріжсталі” та “Метінвесту”. 

Хоч Нікіфоров відмовився від депутатського мандата, нині він залишається заступником міського голови Запоріжжя. На своїй посаді він відповідає за розвиток комунальних підприємств.