Запорізькі нардепи-мільйонери отримали компенсацію за оренду житла

Загалом дев’ять народних депутатів з Запорізької області отримали у вересні компенсацію на оренду житла з державного бюджету. Низка з них має чималі статки. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.  

Нагадаємо, запорізьким нардепам періодично доводиться жити у Києві, оскільки там розташований український парламент. Тож народні обранці можуть отримувати компенсацію за оренду житла.

Загалом компенсацію за оренду житла у вересні цього року отримало 9 нардепів з Запорізької області. Й деякі з них вказали у декларації статок більше мільйона гривень.

Так, нардеп від партії “ОП-ЗЖ” Олександр Пономарьов та нардеп від політсили “За майбутнє” Сергій Мінько отримали по 20,1 тисячі гривень компенсації.

У Пономарьова на кінець минулого року тільки доларами було більше половини мільйона готівкою.

Сергій Мінько вказав у декларації 408 тис. грн та 80 тис. дол готівкою, ще 275 тис. дол та 265 тис. євро він дав у борг. Також Мінько користується авто Toyota Land Cruiser 200 вартістю 1,59 млн грн. 

Окрім цього, відшкодування отримало і 7 нардепів, які обралися від “Слуги народу”. 

Так, 20,1 тисячі гривень компенсації отримав нардеп Артем Кунаєв. Згідно з декларацією за минулий рік, у нього було готівкою більше 280 тис. дол. та 34 тис. євро. Також він вказав авто Porsche Cayenne за 770 тис. грн. Відшкодування розміром 20,1 тисячі гривень отримав й нардеп Геннадій Касай. У його декларації вказується авто Volvo XC60 за 1,6 млн грн. Також він має 600 тис. грн та 124 тис. євро.Роман Соха отримав 18,5 тисяч гривень компенсації. Він має готівкою – 80 тис. дол та ще 300 тис. грн.18,5 тисяч гривень відшкодувань отримав Сергій Штепа. Він задекларував колекцію старовинних монет за 200 тис. грн та фотоапарат за 250 тис. грн. Також 323 тис. грн та 36 тис. дол. Нардеп Євген Шевченко отримав 20 тисяч гривень компенсації. Шевченко обрався до Верховної Ради України від партії “Слуга народу”, але нині – позафракційний. Він має у користуванні авто BMW X5 за 3 млн грн. Також він зробив подарунок на 1,9 млн грн (кому – не вказувалося). Також компенсацію отримали нардепи Павло Мельник – 20,1 тисячі гривень та  Марина Нікітіна – 18,5 тисяч гривень. Значних статків у своїх деклараціях вони не вказали.