У Запоріжжі містяни підтримали петицію про встановлення фільтрів на заводах

Петиція про перевірку підприємств Шевченківського району на використання фільтрів – набрала необхідну кількість голосів. Тож надалі її мають винести на розгляд запорізьких депутатів. 

Відповідна петиція розміщується на сайті Запорізької міської ради під №6967.

Нагадаємо, автор петиції скаржився на погану якість повітря у селищі Димитрова (Шевченкіський район Запоріжжя). Вказував, що мобільна лабораторія постійно фіксує там перевищення концентрації оксиду вуглеводню та формальдегіду. Людям важко дихати, відчувається першіння в горлі. 

На його думку повітря забруднює якесь з підприємств Шевченківського району. 

Автор петиції закликав владу перевірити підприємства району щодо наявності фільтрів. У випадку відсутності такого обладнання – видати приписи про його встановлення. 

Також екологічна комісія Запорізької міськради має надати громадськості публічний звіт про комплекс заходів з протидії погіршення екологічної ситуації.

Нині під цієї петицією зібрали 794 підписи, з необхідних 750. Водночас до кінця збору підписів залишається 21 день.

Тож надалі цю пропозицію мають винести на сесію Запорізької міськради. Депутати зможуть віддати голос за чи проти втілення заходів, які запропонували у документі.

Нагадаємо, у Запоріжжі також триває збір підписів до влади з закликом ухвалити необхідні закони та нормативи для поетапного зменшення підприємствами викидів у повітря.

За словами активістів, саме при поетапному зниженню викидів власники будуть зацікавлені в модернізації виробництв, а не в їх закритті.