Влада дозамовить реконструкцію площі Запорізької – на 11 мільйонів

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради хоче замовити додаткові роботи з реконструкції площі Запорізької. Очікувана вартість робіт – 11,1 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець має відремонтувати мережі водопостачання та каналізації, зокрема: укласти труби, облаштувати камери, колодязі, плити, люки, помурувати стіни. 

Роботи планують закінчити до кінця квітня 2022 року

Нині тендер на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціон мають провести 15 листопада

Нагадаємо, реконструкцію площі Запорізької почали у 2020 році і мають виконати впродовж декількох етапів. Раніше влада озвучувала загальну вартість робіт – 100 мільйонів гривень.

Нині підрядник працює тільки на нижній частині площі і це інженерно-технічні роботи.  Відповідне замовлення на 32 мільйони гривень отримало ТОВ “Будівельна компанія “Будреконструкція” – з орбіти “Запоріжсталі”. Фірма зняла старі плити, асфальтне покриття, демонтувала постамент пам`ятника Леніну, почала ремонт підпірних стінок – для зупинення зсуву ґрунту. Ще має замінити частину комунікацій та провести благоустрій території, облаштувати оглядові майданчики.

Як буде виглядати верхня частина (де раніше розташовувався пам’ятник Леніну) – поки невідомо. Влада пропонувала побудувати фонтан у вигляді годинника, скейт-майданчик і дитячу зону. І під цю ідею навіть організували тендер. 

Але потім у стінах міськради виникла ідея провести архітектурний конкурс для того, щоб визначитися з зовнішнім виглядом площі. І вказаний тендер скасували.