Прокуратура відсудила ділянку на узбережжі Азовського моря

Господарський суд Запорізької області зобов’язав ТОВ “Деметра” повернути ділянку площею 1 га у Кирилівці через тривалу несплату оренди.

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Згідно з матеріалами справи, Кирилівська селищна рада у 2007 році передала в оренду ТОВ “Деметра”  земельну ділянку площею 1 га. Фірма отримала землю на 49 років для розміщення кемпінгу та автостоянки. Нормативно-грошова оцінка цієї ділянки (на вул. Коса Пересип) тоді склала мільйон гривень.

Втім з минулого року фірма почала неповністю платити податки, а згодом і оренду за ділянку. На 2021 рік в неї накопичилося 289 тисяч гривень боргу.

З огляду на це прокуратура звернулася до суду для розірвання договору оренди ділянки та повернення землі селищній раді.

Нещодавно суд цей позов задовольнив. Вказувалося, що ТОВ “Деметра” доводи прокуратури не спростувало, доказів належної сплати боргу суду не надало. 

Власниками ТОВ “Деметра” є Олександр та Валентина Шляхови, Дмитро Сестриватовський, Наталія Оситнянко та Анастасія Левкович. Директор – Олександр Шляхов.

Чоловік Наталії Оситнянко – Євген Оситнянко – це заступник начальника Головного управління ДСНС в Запорізькій області. 

Особа з ПІБ Олександра Шляхова до 2017 року працювала фахівцем відділення цивільного захисту 27-Державної пожежно-рятувальної частини облуправління ДСНС.