У Запоріжжі ремонт двох вулиць обійдеться вже у 170 мільйонів

КП “Управління капітального будівництва” Запорізької міськради планує замовити додаткові роботи з реконструкції вул. Шевченка та вул. Солідарності (Шевченківський район). Очікувана вартість робіт – 20,5 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець має, зокрема: встелити асфальтне покриття, встановити дорожні знаки та зупинкові павільйони, відремонтувати комунікаційні мережі.

Роботи мають виконати до кінця наступного року

Наразі тендер на етапі подання пропозицій учасниками. Аукціон призначили на 7 січня 2022 року

Раніше комунальники вже замовляли ремонт цих вулиць. Тендер на 118,3 мільйона гривень віддали ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція”.

Фірма мала, зокрема, відремонтувати трамвайну колію та прилеглу автомобільну дорогу, облаштувати перехід газопроводу через автомобільну дорогу.

Тендер на 20 млн грн також отримувало ТОВ “Анстрой лімітед“ (реконструкція трамвайної колії, супутні роботи). Ще одну закупівлю на 18,2 млн грн віддавали  ТОВ “Авто-М” (роботи з влаштування зливової каналізації). 

Тож разом з новим тендером загальне фінансування реконструкції цих двох вулиць складе 177 млн грн. Вказаними роботами хочуть відновити повноцінний рух трамвайного маршруту №12, який з’єднає Заводський та Шевченківський райони між собою та далі з центром міста.

ТОВ “Будівельна компанія Будреконструкція” нині належить Ользі Халицькій. Фірма мала спільні бізнес-зв’язки та контакти з низкою фірм з орбіти комбінату “Запоріжсталь”. У деяких з цих фірм “БК Будреконструкція” мала орендувати на цьому тендері техніку. Зокрема йдеться про “БК “Євробудгруп” (підрядник “Запоріжсталі”) та “Інжиніринг проект груп”.

Директором та власником ТОВ “Анстрой лімітед” є колишній запорізький комунальник Антон Шуваєв. 

Засновниками ТОВ “Авто-М” є Світлана Філіпенко та Віктор Фоменко.