Запорізькій параолімпійці вручили сертифікат для придбання квартири

На сьогоднішній сесії Запорізької міської ради спортсменка Вікторія Марчук отримала сертифікат на 600 тисяч гривень для придбання квартири.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції 9-ї сесії Запорізької міської ради. 

Нагадаємо, минулого року у Запоріжжі зареєстрували петицію про надання житла параолімпійській спортсменці з тхеквондо Вікторії Марчук. Згодом ця пропозиція набрала необхідну кількість голосів серед мешканців міста і надалі петицію мали розглянути на сесії депутати.

Через рік депутати проголосували за відповідне рішення. 

Сьогодні ж Вікторія Марчук отримала сертифікат на 600 тис. грн. На сесії також прозвучала пропозиція від депутатів – виділити на житло для спортсменки додаткові гроші, у випадку, якщо їй не вистачить вказаної суми. 

Варто зазначити, що Вікторія Марчук – майстер спорту міжнародного класу з паратхеквондо та багаторазова чемпіонка світу.

Вона народилася 1990 року в Києві, через інвалідність від неї при народженні відмовилися батьки. Дівчина виховувалась у будинку дитини, потім в інтернаті на Київщині. У 2009 році переїхала до Запоріжжя на навчання, згодом здобула дві вищі освіти

Під час навчання вона захопилася тхеквондо. Всі ці роки у титулованої спортсменки гостро стояло житлове питання. Останні роки вона мешкає у Вільнянську в родині своєї подруги, і щодня їздить до Запоріжжя, де тренується сама, а також тренує маленьких тхеквондистів у ПС «ЗАЗ».