Мелітопольське ДБР встановить собі пожежну сигналізацію за мільйон  

Мелітопольске Державне бюро розслідувань замовило ТОВ “Інженерно-проектно-виробнича компанія “Спецзахист” облаштування системи пожежного оповіщення. Роботи обійдуться у 1,1 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Так, фірма має провести роботи в будівлі ДБР, яка знаходиться в Мелітополі, на вул. Індустріальна, 89. Планується встановити автоматичні сповіщувачі про пожежу, гучномовці, сигнальні табло, змонтувати шафу радіозв’язку та мікрофонів, прокласти дротові мережі. 

Облаштувати систему пожежного сповіщення мають до 15 грудня цього року.

Закупівлю провели за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник міг вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю). Водночас “Спецзахист” був єдиний учасником.

Запорізьким “Інженерно-проектно-виробнича компанія “Спецзахист” володіє Денис Любченко. Підприємство займається облаштуванням протипожежних систем з 2012 року. 

“Запорізький проєкт розслідувань” раніше писав, що ця фірма мала за 9 мільйонів гривень відремонтувати протипожежний захист у гуртожитку запорізького медуніверситету. 

“Спецзахист” фігурувало у справі щодо придбання протипожежного обладнання у фірм з ознаками фіктивності (нині провадження закрили). Також у справі щодо завищення робіт при виконанні протипожежних робіт для Запорізької АЕС (руху у цій справі з 2016 року немає).