Справу про хабар голови запорізької ОТГ передали до суду 

Запорізька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з об’єднаних територіальних громад. Його підозрюють в отриманні хабаря

Про це повідомляється на сайті Запорізької обласної прокуратури. 

Відповідно до інформації слідства, посадовець отримав 45 тис. грн хабаря за вирішення питання щодо зміни цільового призначення однієї із земельних ділянок. Цю ділянку хотіли надалі передати у приватну власність для розташування автозаправної станції.

Ім’я посадовця в повідомленні прокуратури не розкривалося, проте в одному зі ЗМІ вказувалось, що це голова Роздольської громади (Василівський район) – Сергій Передерій

У судовому реєстрі дійсно є справа, де голові Роздольської громади повідомляли про підозру у хабарництві. Останньою ухвалою його відсторонили від посади (до 16 жовтня).

На сайті Судової влади України вказується, що 28 жовтня у цій справі визначили склад суду. Отже до суду передали обвинувальний акт і далі має початися розгляд справи. 

Нагадаємо, “Запорізький проєкт розслідувань” нещодавно писав, що Роздольська громада вже четвертий рік не може змінити цільове призначення землі для вселення у один з будинків багатодітної сім’ї.

Після розголосу проблеми, посадовці пообіцяли найближчим часом погодити всі питання, які допоможуть вселити сім’ю з 8 дітьми.

“Запорізький проєкт розслідувань” намагався взяти коментар у голови Роздольської громади Сергія Передерія щодо проблем зі зміною цільового призначення землі, але той сказав, що йому ніколи відповідати на наші питання. Коротко повідомив, що проблема вирішена, сім’ю заселять у будинок, але документи на цей дім “будуть переоформлювати ще дуже довго – як і все в нашій країні”.