Судове засідання щодо загибелі дитини у запорізькому парку перенесли

Жовтневий районний суд Запоріжжя переніс засідання у справі щодо загибелі дитини у парку “Дубовий гай”. Засідання не змогли провести через неявку адвоката обвинуваченого. 

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Жовтневого райсуду. 

Нагадаємо, 8 березня минулого року у парку “Дубовий гай” під час відпочинку на Аню Ждан впала дерев’яна скульптура ведмедя вагою 200 кілограмів. Наступного дня стало відомо, що 8-річна дівчинка померла у лікарні

Директор парку Олег Комаренко тоді заявив, що трагедія сталася через те, що батьків дитини не було поруч. Він також повідомив, що скульптура вже не була на балансі парку. Згодом батькам Ані Ждан у міськраді запропонували грошову допомогу. Вони від неї відмовились.

Розслідування у справі почали одразу в день трагедії, 8 березня. Через кілька днів, 11 березня, підозру вручили заступнику директора парку з технічних питань Геннадію Мишьякову – за статтею про порушення правил безпечного використання будівель та споруд, що спричинило загибель людей (стаття 275 Кримінального кодексу України). 

Після закінчення слідства, правоохоронці скерували до суду відповідний обвинувальний акт. Дотепер йде розгляд справи. 

Нещодавно ж мало відбутися чергове засідання, втім адвокат Мишьякова не з’явився до суду. Причини неявки захисника не розкривалися, втім суд назвав її “поважною”. 

Наразі справа перебуває на стадії дослідження письмових доказів. Наступне засідання призначене на 09:00 29 листопада

Варто додати, у суді також розглядається справа і щодо службової недбалості колишнього директора парку “Дубовий гай” Олега Комаренка

Наступне засідання у цій справі запланували на 8 листопада.

Олег Комаренко у 2020 році подавав декларацію про звільнення з посади директора “Дубового гаю”.

Остання декларація Геннадія Мишьякова – це щорічна декларація за 2018 рік. Декларацію про його звільнення знайти не вдалося

“Запорізький проєкт розслідувань” раніше публікував окремий матеріал про судовий процес над керівництвом “Дубового гаю”.