У Запоріжжі поліція затримала п’ятьох учасників антиковідного мітингу

Вчора під стінами Запорізької облдержадміністрації пройшов мітинг проти вакцинації від коронавірусу. Деяких його учасників затримала поліція, бо вони не дотримувалися карантинних обмежень. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції в Запорізькій області.

Так, вчора під стінами Запорізької ОДА зібрався мітинг, члени якого протестували проти вакцинації. 

Мітингарі не дотримувалися карантинних вимог, зокрема стояли надто близько один до одного, також деякі люди не вдягнули маски. 

Поліція закликала мітингарів дотримуватися норм карантину, озвучувала вимоги “ковідного” законодавства та попереджувала про відповідальність за його порушення. 

Зрештою правоохоронці затримали п’ятьох громадян. Під час затримання один із мітингарів впав на землю. Поліціянти надали йому медичну допомогу і викликали “швидку”. 

Начальник ГУНП в Запорізькій області призначив службове розслідування щодо законності дій його підлеглих. У разі встановлення порушень, матеріали скерують до Державного бюро розслідувань.

Додано 04.11.2021 (14:31)

У телеграм-каналі “Справжнє Запоріжжя” згодом опублікували відео, де поліцейські затримували мітингарів. Одного з учасників мітингу повалили на землю та вдарили ногою по обличчю.