Суд виправдав запорізького “тиловика” у крадіжці томатної пасти 

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя визнав невинуватим у привласненні продуктів начальника продовольчої служби тилу однієї з запорізьких військових частин.

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Згідно з матеріалами справи, начальник продовольчої служби тилу військової частини 3029 (частина Національної гвардії, яка базується у Запоріжжі) у 2014 році прийняв від фірми томатну пасту

Згодом на військовому складі провели перевірку і виявили недостачу. Виходило, що начальник вніс недостовірні відомості у видаткову накладну, чим привласнив 800 кг пасти вартістю 16,6 тисяч гривень

З огляду на це, поліція у 2015 році відкрила кримінальне провадження щодо привласнення майна військовослужбовцем та службового підроблення (стаття 410 та 366 Кримінального кодексу України). 

Після закінчення слідства відповідний обвинувальний акт передали до суду.  

Військовий у суді своєї вини не визнав. Вказував, що прийом і видачу продуктів проводив завідувач складом. З приводу неналежного ведення обліку обвинувачений декілька разів подавав доповідні записки.

Зрештою суд виправдав військового. Так, слідчі не надали доказів що томатна паста перебувала у його віданні. З військовим навіть не укладався договір про повну матеріальну відповідальність. Також слідчі достеменно не встановили хто саме та яким чином доставив та прийняв продукти на склад військової частини.

Наостанок суд визнав докази у цій справі недопустимими, бо слідчі передали обвинувальний акт з порушенням строків.

Відповідно до інформації з сайту Судової влади України, обвинуваченим у цій справі вказувався Євген Соловей.

В судовому рішення окремо зазначалося, що за недостачу томатної пасти раніше вже засудили завідувача складом.

Вочевидь йдеться про Максима Федулкіна. У 2017 році він визнав вину у привласненні томатної пасти і уклав з прокурором мирову угоду. Як покарання, він мав протягом року відраховувати з зарплати 10% суми грошового забезпечення.