На запорізький “Курган Єдності” виділяють ще два мільйони

Національний заповідник “Хортиця” має намір замовити у фірми “Євробудкомплект” додаткові роботи на “Кургані Єдності”. Вартість таких робіт – 1,96 мільйона гривень

Про це повідомляється у системі закупівель “Прозоро”. 

Нагадаємо, заповідник у травні замовив фірмі “Євробудкомплект” реконструкцію “Кургану Єдності” за 15,9 мільйона гривень.

Проєктом передбачалося, зокрема: створити навколо кургану кругові доріжки для підйому, оглядові майданчики, облаштувати освітлення та встановити декілька фігур у вигляді кола.

Нині ж у фірми виникла необхідність у додаткових роботах. На об’єкті треба опорядити сходи амфітеатру, встановити лави та урни, виконати роботи з мощення дренажної системи, наростити висоту флагштоку до 40 метрів, замінити трос та встановити нову систему електропідйому прапора. 

Ці гроші “Євробудкомплект” отримає без конкуренції, бо фірмі віддали основне замовлення на 15,9 мільйона гривень, а нові роботи нібито пов’язані з вже проведеною частиною реконструкції.

Додаткові роботи планують виконати до кінця року.

ТОВ “Євробудкомплект” входить до групи взаємопов’язаних фірм, близьких до родини директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

Співвласником деяких з цих фірм є Сергій Бріцин. Особа з його ПІБ вказувалася серед працівників ТОВ “Євробудкомплект” на вказаному тендері з реконструкції кургану.

Сергій Бріцин на нещодавніх виборах балотувався до Запорізької міськради від партії “Володимира Буряка “Єднання”.

Варто додати, біля реконструйованого “Кургану Єдності” влада проводила святкування ще наприкінці серпня. Запоріжці згодом розкритикували цю реконструкцію.