Після розголосу у ЗМІ, багатодітна сім’я нарешті зможе заселитися у дім на Запоріжжі

У відремонтаваний благодійниками дім у Любимівці (Василівський район) нарешті зможе заїхати багатодітна сім’я. Місцева влада 4 роки не могла змінити цільове призначення землі, щоб у будинок можна було офіційно заселити мешканців. 

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці голови благодійного фонду “Щаслива дитина” Альберта Павлова.

Нагадаємо, благодійний фонд “Щаслива дитина” у 2016 році орендував у Любимівської сільради (нині входить до Роздольської громади) напівзруйноване приміщення колишньої амбулаторії.

Згодом фонд за гроші пожертвувачів зробив у цьому будинку капітальний ремонт. Але при введенні в експлуатацію нерухомості виникла проблема – земля під будинком призначена для розміщення медичних об’єктів.

Для зміни цільового призначення землі, представники фонду звернулися до керівництва Роздольської громади. 

Громада пообіцяла розробити генеральний план села, а потім змінити цільове призначення землі. Але вирішення цього питання затягнулося на 4 роки.

Нещодавно фонд “Щаслива дитина” знайшов багатодітну сім’ю для заселення у цей будинок. Тож знову постало питання щодо оформлення документів. 

Представники фонду звернулися до Роздольської громади для отримання пояснень – коли змінять призначення землі. Але посадовці не змогли дати конкретних відповідей.

Через цю неоднозначну поведінку влади, голова фонду “Щаслива дитина” Альберт Павлов опублікував допис у Фейсбуці, де розповів про вказані бюрократичні відносини з Роздольською громадою. Після розголосу проблеми у ЗМІ, керівництво громади почало вирішувати цю проблему.

І от сьогодні Альберт Павлов повідомив, що у дім незабаром може заселитися сім’я з 8 дітьми.

Нагадаємо, “Запорізький проєкт розслідувань” раніше писав, що голова Роздольської громади фігурує у справі щодо отримання хабаря.

Нещодавно силовики затримали голову громади на хабарі за зміну цільвого призначення однієї із земельних ділянок. Цю ділянку хотіли надалі передати у приватну власність для розташування автозаправної станції.