Поліція затримала колишнього керівника запорізької інфекційної лікарні

Поліція затримала колишнього головного лікаря інфекційної лікарні. Ім’я затриманого не розкривається, але вочевидь йдеться про Володимира Шинкаренка

Про це повідомляється на сайті Національної поліції Запорізької області. 

У новині поліції вказується, що колишнього головного лікаря підозрюють у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (стаття 270 Кримінального кодексу України), а також у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (ч 2. ст. 272 КК).

Через те, що лікар ігнорував повідомлення про виклик в поліцію, його згодом оголосили в розшук. Вчора ж поліція його затримала.

Сьогодні у суді будуть вирішувати питання щодо обрання для підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, декілька днів тому поліція оголошувала у розшук колишнього головного лікаря Запорізької обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка. Його підозрювали у порушенні правил безпеки, що спричинило пожежу в лікарні і загибель людей.

Згодом адвокат Володимира Шинкаренка опублікував фотографію біля входу до будівлі обласної поліції і заявив, що його клієнт не ховається від слідства.

Сама пожежа сталася вночі 4 лютого цього року. Тоді у «ковідному» відділені Запорізької обласної інфекційної лікарні загинули троє пацієнтів та лікарка. 

Поліція відкрила кримінальне провадження і почала з’ясовувати причини пожежі. Зрештою правоохоронці встановили, що в одній з палат-боксів (де лікуються хворі на коронавірус) “накопичився кисень з об’ємною концентрацією” і через це виникло загоряння.

Окрім Володимира Шинкаренка у цій справі підозрюваним також є завідувач відділенням господарсько-обслуговувального персоналу Ігор Носов.

Детальніше про цю справу “Запорізький проєкт розслідувань” писав за цим посиланням.