У Запоріжжя може з’явитися нове місто-побратим

Запоріжжя може почати тісну співпрацю з одним із італійських міст. Поки назва цього міста не розкривається. 

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Так, нещодавно представники міської влади зустрілися з уродженкою Запоріжжя, бандуристкою та співачкою Катериною Царьковою. Вона вже 13 років живе та займається творчістю в Італії та є представником української культури при Почесному консульстві України у Флоренції.

У Катерини виникла ідея зробити Запоріжжя побратимом одного з італійських міст. На її думку це допоможе покращити міжнародні зв’язки та розвинути туризм. Однією з точок співпраці може стати створення у Запоріжжі центру сучасного мистецтва

Під час зустрічі Катерина обговорила з запорізькою владою ідеї, пов’язані з Хортицею, козацтвом, промисловістю тощо. Найближчим часом вона повернеться до Італії та проведе переговори щодо співпраці між містами й там.

Нині у Запоріжжя є 8 міст-побратимів: Лінц (Австрія), Бірмінгем (Великобританія), Бельфор (Франція), Лахті (Фінляндія), Ашдод (Ізраїль), Ічан (Китайська Народна Республіка), Магдебург та Оберхаузен (Німеччина).

Востаннє наше місто підписувало угоду про партнерство у 2011 році. Тоді до  Запоріжжя приїхала делегація на чолі з мером ізраїльського міста Ашод.