В Енергодарі хочуть створити читальню під відкритим небом за мільйон

КП “Центр досугу “Промінь” Енергодарської міськради планує замовити облаштування читальні під відкритим небом. Очікувана вартість робіт – 936 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Читальню мають облаштувати на проспекті Будівельників, 22 (біля центральної бібліотеки та ЦНАПу). Для цього хочуть відновити парапет, вкласти тротуар плиткою, улаштувати водоскидні лотки, встановити велосипедні парковки.

Роботи планують завершити до 20 грудня

Нині закупівля на етапі подання пропозицій учасниками. Після 22 листопада мають обрати переможця. 

Тендер проводять за спрощеною процедурою (у разі відсутності конкурентів, замовник може вибрати єдиного учасника, який подався на закупівлю).

Варто додати, вказані роботи проводять для втілення проєкту Громадського бюджету “Читальня під відкритим небом. Відповідно до цього проєкту, також планувалося замінити бордюри на клумбу з квітами, встановити накриті лавки, пандуси, облаштувати ковану вивіску, яка б інформувала про розташування закладу.

Громадський бюджет – це програма, у рамках якої мешканці можуть подати на конкурс будь-який проєкт з покращення життя міста, і пропозиції з найбільшою кількістю голосів потім профінансують з бюджету.

Це шанс для мешканців втілити оригінальні ідеї, запропонувати владі альтернативний погляд на розвиток міста. Конкурс з відбору пропозицій на Громадський бюджет проводять щороку.

Проєкт “Читальня під відкритим небом” набрав 330 голосів.