Запоріжці підтримали петицію про скасування річної абонплати за комуналку 

На сайті Запорізької міської ради нещодавно з’явилася петиція про заборону стягувати абонплату за тепло та гарячу воду впродовж року. Йдеться про платежі комунальному підприємству “Міські теплові мережі”.

Відповідний документ розміщено в системі під №7170.

Автор пропозиції вказує, що за підрахунками “Міських теплових мереж” запоріжці мають щомісячно сплачувати 28 гривень абонплати за тепло та 27,63 гривень за гарячу воду. При цьому сплачувати абонплату споживачі будуть не лише в опалювальний сезон, а й протягом усього року. І не важливо є у споживачів бойлер чи лічильник.

На його думку, таким чином комунальники замість забезпечення належного рівня надання послуг (температури та напору води), хочуть “залізти у кишеню” громадян і отримувати стабільний цілорічний дохід просто за “факт свого існування”.  

З урахуванням того, що індивідуально відмовитися від послуги неможливо, а відключати увесь дім від споживання гарячої води – нереально, автор петиції просить заборонити вводити цілорічну абонентську плату за користування гарячою водою. 

Петиція за кілька днів зібрала 784 підписів – з необхідних 750. Тож згодом її мають передати на розгляд депутатів міської ради. На сесії міськради вирішиться – підтримають цю пропозицію чи ні.