Колишня фірма запорізького депутата отримує 10 мільйонів на сквер

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради хоче замовити ТОВ “Компанія Позитив” капітальний ремонт скверу у Бородінському мікрорайоні. Вартість робіт – 10,5 мільйона гривень.

Про це повідомляється в системі закупівель “Прозоро”.

Переможець має виконати у сквері на вул. Товариській такі роботи: влаштувати плитку на тротуарах, провести освітлення, встановити бетонні урни з попільничками, лави та п’ять стел. Також посадити низку дерев та кущів.

Роботи мають закінчити до кінця липня 2022 року.

Єдиним конкурентом “Компанія Позитив” на тендері було “Будівельна компанія “Дельта III” з дорожчою на 35 тисяч гривень пропозицією. 

Мелітопольське ТОВ “Компанія Позитив” належить Максиму Гайдаю. Раніше власником цієї фірми був Микола Бєлийдепутат Запорізької міської ради від партії “Європейська солідарність”

У своїй біографії Бєлий вказується директором ТОВ “Віконда-Запоріжжя”. Саме директором одного з фірмових салонів “Віконда” в Запоріжжі був Максим Гайдай. До того ж, раніше в тендерній документації  “Компанія позитив” вказувала спільний з “Віконда-Запоріжжя” номер телефону: 701-70-77.

Варто додати, партія “Європейська солідарність” нині має 11 депутатів у Запорізькій міській раді. Один з депутатів “ЄС ” – Олександр Константиновпрацює заступником міського голови. На цій посаді він зокрема відповідає за Департамент інфраструктури та благоустрою. Саме цей Департамент замовив капітальний ремонт скверу у Бородінському мікрорайоні.