Запорізька поліція з’ясовує як 60 іноземців зареєстрували за неіснуючою адресою

Запорізька поліція розслідує справу про підробку реєстраційних документів. Слідчі з’ясували, що 60 іноземців прописалися за адресою, якої фактично не існує. 

Про це повідомляється у відповідній ухвалі суду.

Згідно з матеріалами справи, громадянин Пакистану у травні цього року надав до однієї з установ довідку про реєстрацію місця проживання. Ця довідка мала ознаки підробки.

Співробітники запорізького управління міграційної поліції надалі перевірили адресу, вказану у цій довідці, і з’ясували, що її фактично не існує

З огляду на це правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо службового підроблення (стаття 366 Кримінального кодексу України) та почали слідство. 

Згодом силовики встановили, що протягом останніх двох років співробітники одного з відділів реєстрації фізичних осіб зареєстрували за неіснуючою адресою понад 60 іноземних громадян, зокрема й студентів.

Ці зареєстровані особи вказали слідчим, що намірів жити за цією адресою в них не було, договори оренди вони не підписували

Тож, слідство звернулося до суду з клопотанням про вилучення документів, на яких є підписи спеціалістів та начальника відділу реєстрації фізичних осіб для проведення почеркознавчих експертиз.

Суд це клопотання задовольнив.